Fine6 olej na hemoroidy 50 ml

TOP 42 v kategorii Intimní zdravotní prostředky

Fine6 olej na hemoroidy 50 ml

Fine6 Olej na hemoroidy 50 ml Je určen všem, kteří mají problémy s podrážděnou pokožkou a hemoroidy...
Doporučená nabídka vitalmix.cz

Skladem • 1 varianta130 Kč99 % • 890 recenzíDalší informace

Objem
50 ml

• , zakoupeno v vitalmix.cz

• Je to už druhé použití pro své výborné účinky.
  • , zakoupeno v vitalmix.cz

S výrobkem jsem velmi spokojená; objednala jsem si již podruhé a dodání bylo velmi
    rychlé; vřele doporučujih

Objem
50 ml

• , zakoupeno v vitalmix.cz

• Je to už druhé použití pro své výborné účinky.

rychlé; vřele doporučujih

• Jediný přípravek, který mi pomohl a odstranil nepříjemné svědění.Všem doporučuji a to opravdu.Jen, to chce trpělivost, nic nejde hned.Za mě velká spokojenost, protože jsem vyzkoušela mnoho přípravků a pomohl jen Fine6 a proti svědění nepomohlo abslolutně nic jiného!