Aromedica Gallotin průnikový gel na hemoroidy 50 ml

Objem
50 ml

BALENÍ 50 ml

JAK POUŽÍVAT

Opakovaně jemně vtírejte do pokožky na postižených místech.

POPIS

KDY GALLOTIN - PRŮNIKOVÝ GEL NA HEMOROIDY POMÁHÁ: * posiluje cévní stěnu a ošetřuje pokožku v okolí problematických partií,

• tlumí bolesti a diskomfort spojený s hemoroidy,
  • má desinfekční a stahující účinky.

PŘÍDATNÉ LÁTKY silice...

• prostě pomaha

používám to už delší dobu jsem spokojeny

• spokojenost
  • , zakoupeno v Parfemy-Premier.cz

• beru to už delší dobu jsem spokojeny
  • , zakoupeno v Prozdravi.cz

Určitě doporučím, ale pro můj případ se moc nehodil, hrozně štípal.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• velice spokojeny
  • , zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

• používám delší dobu jsem spokojeny pomáhá
  • , zakoupeno v Prozdravi.cz

Pomáhá, bohužel cena je vzhledem k množství dost vysoká

• Účinnost

Zatím používám tento gel krátce, ale zdá se, že bude velmi účinný. Řada obtíží již zmizela, což u běžných produktů z lékárny není možné říci.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

nepociťovala jsem zatím žádné výrazné zlepšení

• - okamžitá úleva

Přípravek jsem objednala na základě recenzcí a jsem s ním spokojená. Přinesl okamžitou úlevu a rozhodně mi pomáhá.